2021 Ders Çalışma Programı

10.02.2021
288
A+
A-
2021 Ders Çalışma Programı

2021 Ders Çalışma Programı

“2021 Ders Çalışma Programı”na ihtiyaç duyan LGS ve YKS adayları aşağıdaki linkler aracılığıyla programlara erişebilir ve isterlerse indirip çıktısını alabilirler.

Çalışma programı hazırlamak özellikle sınava hazırlanan öğrenciler için gerekli bir durumdur. Hedeflenen puana ve sıralamaya ulaşabilmek için her gün belirlenen program çerçevesinde adım adım ilerlemek gerekir. Günlük çalışma programını nasıl hazırlayacağını bilmeyenler ve kendilerine özel bir program hazırlamak isteyenler “2021 YKS Çalışma Programı Nasıl Hazırlanır?”, “2021 LGS Çalışma Programı Nasıl Hazırlanır?” adlı içeriklere göz atabilirler.

Ders programı hazırlamakta zorlanan öğrenciler ise hazırladığımız programlar aracılığıyla çalışmalarını sürdürebilirler. Programlarımızı hazırlarken okul saatlerinizi ve dinlenmeye ayıracağınız zamanları göz önünde bulundurduk. Herkesin okul saatleri ya da çalışmak isteyeceği zaman dilimi farklılık gösterdiğinden belirli saat aralıklarına yer vermekten kaçındık. Programın daha işlevsel olabilmesi için sadece gün içinde çalışılacak derse ve bu derse ayrılması gereken süreye yer verdik. Böylece gün içinde ne yapmanız gerektiğini bilerek kendiniz çalışmak istediğiniz zamana göre saat aralıklarını belirleyebilirsiniz.
Aşağıdaki linklerden gireceğiniz sınava yönelik ders programına ulaşıp indirebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar dileriz.

2021 LGS Ders Çalışma Programı

2021 YKS Sayısal Çalışma Programı

2021 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

2021 YKS Sözel Çalışma Programı

Bir diğer ilginizi çekecek içeriğimiz :
Ders Programı Hazırlama Tüyoları adlı yazımıza göz atmak için tıklayınız!

Eğitim Güncesi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.