LGS ve YKS Ders Çalışma Programı

05.01.2022
1.338
A+
A-
LGS ve YKS Ders Çalışma Programı

LGS ve YKS Ders Çalışma Programı

LGS ve YKS için ders çalışma programı arayanlar buraya! LGS için ders çalışma programına ihtiyacım var ya da YKS için ders çalışma programına ihtiyacım var diyenler aşağıdaki linkler aracılığıyla kendi alanlarına özel hazırlanmış ders çalışma programlarını indirebilirler.

Çalışma programı hazırlamak özellikle sınava hazırlanan öğrenciler için gerekli bir durumdur. Hedeflenen puana ve sıralamaya ulaşabilmek için her gün belirlenen program çerçevesinde adım adım ilerlemek gerekir. Günlük çalışma programını nasıl hazırlayacağını bilmeyenler ve kendilerine özel bir program hazırlamak isteyenler Ders Programı Hazırlama Tüyoları adlı içeriğimize göz atabilirler.

Ders programı hazırlamakta zorlanan öğrenciler ise hazırladığımız programlar aracılığıyla çalışmalarını sürdürebilirler. Programlarımızı hazırlarken okul saatlerinizi ve dinlenmeye ayıracağınız zamanları göz önünde bulundurduk. Herkesin okul saatleri ya da çalışmak isteyeceği zaman dilimi farklılık gösterdiğinden belirli saat aralıklarına yer vermekten kaçındık. Programın daha işlevsel olabilmesi için sadece gün içinde çalışılacak derse ve bu derse ayrılması gereken süreye yer verdik. Böylece gün içinde ne yapmanız gerektiğini bilerek kendiniz çalışmak istediğiniz zamana göre saat aralıklarını belirleyebilirsiniz.
Aşağıdaki linklerden gireceğiniz sınava yönelik ders programına ulaşıp indirebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar dileriz.

LGS Ders Çalışma Programı

YKS Sayısal Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

YKS Sözel Çalışma Programı

İlgili Diğer İçerikler:
Ders Çalışma Programı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeli?

Eğitim Güncesi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.