AÖF Sınavları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

30.03.2020
209
A+
A-
AÖF Sınavları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

AÖF Sınavları Ertelendi Mi?

Anadolu Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı,  AÖF Bahar Dönemi ara sınavlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. AÖF sınavları ertelendi mi? AÖF sınavları ne zaman yapılacak? AÖF sınavları nasıl yapılacak? Sorularına yanıt vererek öğrencileri rahatlattı.

Anadolu Üniversitesi AÖF Bahar Dönemi sınav tarihlerinde, Koronavirüs salgını sebebiyle değişiklikler yapılmasına karar verildi. Ara sınavların 18 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı belirtildi. AÖF Bahar Dönemi sınavlarını, internet üzerinden online bir şekilde yapmak için gerekli adımları attığını, belirtti.

Yapılan açıklamaya göre öğrenciler, 18 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında internet üzerinden Bahar Dönemi ara sınavlarına katılabilecekler. Daha detaylı bilgi için https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim sitesi takip edilmelidir.

AÖF 2019-2020 Bahar Dönemi vize sınavları 18 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında, final sınavları ise daha önce açıklanan sınav takvimine göre bir değişiklik yapılmazsa 13-14 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Eğitim Güncesi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.