Ders Koçu Hedef Planlama Defterim

Ders Koçu Hedef Planlama Defterim

Ders Koçu Hedef Planlama Defterim

Ders Koçu Hedef Planlama Defterim nedir? Neden hazırlandı?
İçerisinde neler var? Nasıl edinebiliriz?
Bu sorularınızın yanıtı yazımızda ve videomuzda!

Herkese merhaba!

Derskocu.com olarak hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için Hedef Planlama Defteri‘ni hazırladık. Bu defteri hazırlamadaki amacımız kendinize aylık ve haftalık hedefler belirleyerek planlanmış bir şekilde hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.

Hayatınıza 3H1G Kuralının yön vermesi ümidiyle,
her şey planladığınız gibi olsun 🙂

Hayal Et + Hedefle + Harekete Geç = Gerçekleşsin

Ders Koçu Hedef Planlama Defteri’nde Neler Var?

Ders Koçu Hedef Planlama Defteri’nin içerisinde; “Bu Ay Hedeflerim Neler?”, “Hafta Planlama”, “Bu Ay Nasıl Geçti?”; “Haftanın Değerlendirmesi, Haftalık Soru Sayısı” gibi bölümler bulunmakta.

Size fikir vermesi ve motivasyon sağlaması amacıyla her ayın başında sırasıyla ilham verici hayat hikâyeleri ile rehberlik bilgileri bulunuyor. Ayrıca hedeflerinizi tasarlarken biraz eğlenebilmeniz için şarkı ve film önerileri, kitaplardan alıntı sözler, motive edici sözler ve mandalalar da yer almakta.

Derslerinizde ve gireceğiniz sınavlarda size yardımcı olabilmesi içinse “Edebiyattaki İlkler, Yazımı Karıştırılan Sözcükler, Temel Matematik Formülleri ve Deneme Takip Çizelgesi” de planlayıcıda hazır bulunmakta.

Renkli tasarımı ve içerikleriyle daha birçok şey bulunan hedef planlama defterini edinmek isteyenler İnstagram hesabımızdan yapacağımız çekilişleri takip edebilirler. Şu an için defterimizin satışı bulunmamaktadır. Bu nedenle bizi takipte kalın 🙂

Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyoruz!

Eğitim Güncesi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.