Derskocu Bilgi Yarışması Oyunu

12.12.2019
4.134
A+
A-

Derskocu Bilgi Yarışması Oyunu Oyna

Hem eğlenmek hem de eğlenirken bilgilenmek isteyenler için hazırladığımız bilgi yarışması oyununu sizlere sunuyoruz. Yarışmamızın sorularını zorluk derecesine göre aşama aşama yaparak tam olarak bir yarışma simülasyonunda hissetmenizi istedik.

Oyunumuzda seyirciye sorma jokeri, yarı yarıya şıkları eleme jokeri ve telefon jokeri bulunmakta. Belirlenen sürede karşınıza gelen sorulara doğru cevaplar vererek ilerlemeniz gerekmektedir.  Her bir soru sizi baraj puanına bir adım daha yaklaştıracaktır. Belirlenen baraj sorusuna erişemeden yanlış cevap vermeniz halinde, bir alttaki baraj puanına düşmektesiniz ya da baraja ulaşamadıysanız puan alamamaktasınız.

Oyunumuzda toplamda 15 soru bulunmaktadır. Baraj soruları 5. soru ve 10. sorudur. Yarışmada, 5. soruya gelip bildiğinizde 1000 puan almayı garantilemiş; 10. soruya gelip bildiğinizde ise 32 bin puan almayı garantilemiş oluyorsunuz. 15. soruya geldiğinizde ise en yüksek skoru yani 1 milyon puanı alarak yarışmayı tamamlıyorsunuz.

Ders Koçu sitemizde yer alan Bilgi Yarışması oyunu oynamak için https://www.derskocu.com/bilgi-yarismasi-oyna/ adresine girmeniz yeterli. Hepinize iyi eğlenceler diliyoruz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Hatice Kübra dedi ki:

  Çok iyi ama başka oyunlar yok

  1. Ecrin dedi ki:

   Burası cok güzel ama dahada güzel ola bilir ama icinde az oyun varbide zekalı oyunlar ol sacok güzel olabilir

 2. gshs dedi ki:

  Guzel bir uygulama ama daha iyi olabilir ve icinde oyunlar olsa hafiza gelistirici gibi daha guzel olurdu.