AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman?

17.02.2020
641
A+
A-
AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman?

AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman?

AÖF kayıt yenileme ne zaman başlıyor?, AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor?, AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?, AÖF bahar dönemi nasıl kayıt yenilenir? AÖF kayıt ücretleri ne kadar?, AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman?, AÖF bahar dönemi vize sınavı ne zaman?, AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman? gibi soruların yanıtları yazımızda!

Anadolu Üniversitesi AÖF Kayıt Yenileme Tarihi Ne Zaman?

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri 17-28 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılabilecek.  Mazeretli kayıt tarihi ise 28 Şubat 2020 olarak belirlenmiş. Dört adımda kayıt yenileme süreci gerçekleştirilecek. Bu adımlar:

1- Derslerini Seç

2- Ücretini Öde

3- Otomasyondan Kaydını Kontrol Et

4- Ders Kitaplarını eKampüsten edin.

Anadolu Üniversitesi AÖF 2020 Kayıt Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılır?

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri, Kayıt Otomasyonu bağlantısındaki Kayıt Yenileme linkinden yapılacak. Öğrenciler ders seçimlerini yaparak ödeyecekleri ücretin miktarını öğrenebilecekler. Ders seçimi yapılmadan ödeme bilgisi oluşmayacaktır.
Kayıt Yenileme için ödemeleri Ziraat Bankası üzerinden kredi kartı/banka kartı ile, İnternet bankacılığı ile, ATM’den, Mobil Bankacılık ile yapabilirsiniz. (Ders seçiminizi yaptıktan sonra herhangi bir bankanın kredi kartı/banka kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Ancak, kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartı/banka kartıyla ödeme yapılamayabilir.) Kayıt yenilemenin son günü İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23.59’a kadar ödeme yapılabilecektir. Posta havalesi, banka havalesi ve EFT gibi yollarla yapılan ödemeler kabul edilmemektedir.

AÖF Kayıt Ücretleri Ne Kadar?

Sınav hizmetleri, basılı malzemeler ve diğer hizmetler karşılığı olan ve Anadolu Üniversitesince belirlenen staj/uygulama dersi bulunmayan programlarda alt limit 220 TL, tekniker unvanı verilen programlarda ise alt limit 240 TL olup alınan dersin kredisine göre bu miktar değişiklik gösterebilmektedir.

AÖF Bahar Dönemi Sınavları Ne Zaman?

Bahar Dönemi vizeleri, 18-19 Nisan 2020, Bahar Dönemi finalleri 13-14 Haziran 2020, Yaz okulu sınavları 22-23 Ağustos 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 

Eğitim Güncesi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yavuz güzel dedi ki:

    Son gün 23.59 a kadar yapılacağını öğrenmem iyi oldu son gün unutup kaçıranlar çok oluyor

  2. Furkan nar dedi ki:

    Aöf kayıt yenilemeyi düşünüyordum ama fiyatlar çok yüksekmiş sayenizde öğrendim